לוגו
תמונה של אישה
אתר המומחים של ישראל
button
button
button
button
button
button
button
button
דוא"ל:
סיסמה:
זכור אותי
הירשם לאתר כ מומחה-עסק / חבר-גולש
עברנו לאסקימו מומחים בוידאו-צ'ט - אתם מוזמנים להצטרף אלינו askimo.co.il

%>
בריאות ורפואה
בריאות האישה
בריאות הגבר
בריאות הילד
בריאות הנפש
בריאות וכירורגיה
בריאות ורפואה - כללי
בריאות עור ואסתטיקה
דת ויהדות
הבית והגינה
הנדסה ותכנון
חוק ומשפט
חינוך והוראה
כלכלה ועסקים
מדעי החברה
מדעי הטבע והסביבה
מדעי הרוח
מודעות ורוחניות
מחשבים ואינטרנט
מידענות ויעוץ
ממשל ובטחון
משפחה והורות
סטודנטים ואקדמייה
פנאי ותרבות
פסיכולוגיה ותרפיה
רכב ותחבורה
רפואה ובריאות
רפואה משלימה
שיווק ופיתוח עסקי
שפות ועריכה
תיכון ובגרויות
בבילון

רוצה להתייעץ עם מומחים בוידאו? לחץ כאן

שאלות ותשובות - הומאופתיה
 

מומחי KOL בתחום רפואה משלימה >> הומאופתיה :
מאסטר אדית דיטה דניאל, דר' אורן מזרחי, גב' אורנה מיכלוביץ, דר' רון פירשט MD , מר אלעד ק, גב' ראומה אביר, מר שמוליק אלפי, גב' רחלי בליסנה, ד"ר פנינה בר-סלע, מר מיכאל גורודצקי, דר' גיל וינבאום, גב' קרין טיומקין, דר' אריה מבר, מר אבישי קמינר, דר' יוסף תומר

פנה לעסק / מומחה בהומאופתיה

רפואה משלימה >> הומאופתיה

כולסטרול

האם יש תרופה טיבעית להורדת הכולסטרול תודה מראש חיים


מאמר מעניין ב - TheMarker Cafe בנושא

http://cafe.themarker.com/view.php?t=1149430

להפחית בשומן רווי, שומני טרנס תעשייתיים - מרגרינה בורקס עוגות וכולסטרול-לאכול לא יותר משתי מנות עוף בשבוע (לא כבד ואיברים פנימיים ולא חלמון ביצה ואומגה 6). קטניות, דגנים מלאים וירקות, פירות, סיבים תזונתיים, מוצרי חלב שמכילים לכל היותר חצי אחוז שומן.להשתמש בשמן זית שמן פשטן מכבישה קרה, שמן קנולה מכבישה קרה, אומגה 3 - דגים כ - 2-3 מנות בשבוע - סלמון, טונה, ליבוט, מקרל הרינג ותוספי תזונה - ניאצין, סטרולים וסטנולים, Q10 , ויטמינים - B12 , B6, E ,חומצה פולית, פוליקוסנול של סולגאר וכמובן שקט נפשי ואימון גופני

תשובה זו ניתנה על ידי גולש KOL יעל לוין

[30780]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

מה היתרונות של שילוב

מה היתרונות של שילוב אימון-אישי עם הומאופתיה?

מקור המושג אימון (couching) אישי הוא בתחום האימון הגופני, אך בשנים האחרונות לאור פריצות דרך בספורט שנעשו בעקבות ליווי של מאמן אישי, התרחב השימוש בו לעבר תחומים רבים ומגוונים. מטרות האימון האישי דומות לאלה של המאמן בחדר הכושר: ליווי והנחיה של האדם המתאמן בתהליך של שיפור היכולות שלו בצורה מבוקרת ושיטתית. המאמן מקבל את המתאמן כאדם הלוקח אחריות ושליטה ומערכת היחסים ביניהם היא שוויונית ומותאמת לקצב של המתאמן. המיקוד של האימון הוא בהווה, בחוזק של האדם וביכולות הטמונות בו להתחדשות ושיפור.

אני מזמינה אותך לעבור תהליך מדהים לכיוון הבריאות ,תהליך שיביא אותך לדרך חדשה ורצויה לך שהייתה "חסומה" בפניך בעבר. דרך המובילה לתוצאות אותם את/ה רוצה להשיג בחייך. בניגוד ל"טיפול"- מצב בו המטופל הוא פסיבי ובא לקבל עזרה, בעזרת הרמדי ההומאופתית המתאימה את/ה הולך להיות במצב המאפשר לך לעבור תהליך בו עומדת החלטה ופעולה שאת/ה עשית, כלומר לא אחרים גרמו לך לפריצת דרך. לפעמים אנו מחכים שמשהו או מישהו יביאו לפריצת הדרך שלנו – וזה לא עובד. פריצת דרך אישית נובעת מהמעשים שלנו.

"הסכנה הגדולה ביותר הצפויה לרובנו אינה שמטרותינו נעלות מדי, ואנו מחמיצים אותן, אלא שמטרותינו פחותות מידי, ואנו מגשימים אותן."- מיכלאנג''לו.

הומאופתיה קלאסית בשילוב אימון זה תהליך של תיקון השתנות ושינוי. האם את/ה אוהב/ת ללכת בדרכים מוכרות ובדוקות?
לפעמים כתוצאה מכך את/ה הולכ/ת כל חייך בדרכים שלא מביאות אותך לאן שאת/ה רוצה. הביטחון שאת/ה מקבל/ת מצעידה בדרכים מוכרות, לפעמים רק במבט לאחור מתברר כמה הוא מרחיק אותך מהדברים שאת/ה רוצה שיהיו לך בחייך, ומשאיר אותך תקוע/ה.
האם את/ה נוהג/ת להשתמש במשפטים מקבעים כגון: "הם לא רוצים אותי...", "בגילי אני כבר לא יכול...", "אם הייתי ... אז הייתי...", "אני חייב ל...", "רק אנשים עם פרוטקציה יכולים...", "אני לא יכול..".

אם את/ה מעוניין להגשים את עצמך, לממש את יכולתך בצורה הטובה ביותר ולהתקדם לקראת בריאות, שילוב של הומאופתיה קלאסית עם אימון, זו הדרך בשבילך.

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' רחלי בליסנה

[17065]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

כיצד יכולה ההומאופתיה לסייע

כיצד יכולה ההומאופתיה לסייע בהתגברות על פחד וחרדות?

" איזה פחד..." כמה פעמים את/ה מרגיש/ה או אומר/ת את זה ואולי אפילו לא מאמינ/ה שיש פתרון? אצל בני אדם ישנם פחדים רבים המוגדרים כלא רציונאליים, והנמצאים בעיקר בראשו של האדם, ללא קשר אל המציאות הממשית, החל מפחד משהייה במים ובמקומות סגורים ושהייה בחושך, ועד פחד מחרקים והופעה בפני קהל. מספר הפחדים יכול להיות גדול כמספר הדימיונות של בני האדם.

מה זה בעצם פחד? פחד הוא תחושה רגשית ופיזיולוגית לא נעימה וקשה, הקיימת לעיתים אצל בני אדם הנגרמת כתוצאה מחשיפה לגירוי חיצוני מאיים (פיסית או מנטלית). למשל, פחד למראה חיה מסוכנת. ככל שהגירוי החיצוני הוא בלתי צפוי וגדול יותר - תחושת הפחד חזקה יותר. לפחד תפקיד מרכזי בשימור קיומו של האדם או בעל החיים, והוא משמש כפעמון אזעקה במקרה של איום או סכנה לקיום, ואף מהווה גורם המונע להכנס מלכתחילה למצבים מסוכנים.

ההבדל בין פחד לחרדה הוא מיקוד הגירוי. פחד מוגדר כתחושה שלילית כתוצאה מגירוי ספציפי. חרדה הינה תחושה כללית שאינה מעוגנת באובייקט ספציפי, למשל: חרדה שמשהו רע יקרה לי, אך לא ברור מה. במישור הפיסי הפחד גורם להעלאת הורמון האדרנלין ומביא לתופעות אופייניות כמו הרחבת אישונים בכדי לראות טוב יותר את האיום, הגברת קצב פעימות הלב, העלאת לחץ הדם והרחבת כלי דם אל השרירים בכדי להגיב בכל מלוא העוצמה האפשרית. אצל בעלי חיים, תגובות אופייניות לפחד הן בריחה מאזור הסכנה, החזרת מלחמה, או קיפאון ושיתוק במטרה להסתוות, כאשר שתי האופציות הקודמות אינן אפשריות.

תאוריות רבות ניסו להסביר את הגורם לפחד. הזרם ההתנהגותי-קוגניטיבי, סבור שתחושת הפחד נרכשת כתוצאה מנסיונות שליליים עם הגורם המפחיד (למשל: נשיכת כלב בילדות), או גורם דומה לו, או שהאדם ראה או שמע שמישהו אחר ניזוק מהגירוי המפחיד. אפשרות נוספת לרכישת פחד על פי זרם זה, היא מצב שבו גירוי אחר מופיע עם גירוי מפחיד מלכתחילה, ואז מתבצעת העתקה של התייחסות אל הגירוי השני שנחשב למפחיד. התאוריות הפסיכודינאמיות מסבירות פחד על ידי תסביכים לא פתורים, כאשר מקור הפחד מזכיר אותם בדרך סמלית.

מה הפחד עושה לך? כבר התרגלת לחיות עם הפחד? אבל הוא מונע ממך לעשות דברים מסויימים? נמאס לך לפחד? להיות חרד? הגיע הזמן לעשות משהו בנידון. בהומאופתיה קלאסית לא מנסים להסביר את גורם הפחד אלא מחפשים את הרמדי ("התרופה") ההומאופתית שמתאימה לך ביותר: לפחדים, לתחושות, לבעיות פיזיות שלך לאופייך ולכל תכונותיך האישיות שלך. בעזרת מתן רמדי הומאופתית וליווי של אימון אישי המותאם רק לך, יש לך אפשרות לדחוף (כאשר כותבים פחד הפוך נקבל את המילה דחף) את הפחד החוצה, להתגבר עליו ולדחוף את חייך קדימה למקום בו אתה מגשים את עצמך בצורה הטובה ביותר.

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' רחלי בליסנה

[17064]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

כיצד יכולה הומאופתיה לסייע

כיצד יכולה הומאופתיה לסייע בתהליך הלידה?

ההריון הוא תהליך בו מתא ביצית מופרית, מתפתח במהלך 40 שבועות ילד מושלם. תהליך זה רגיש מאוד לשינויים והשפעות סביבתיות ובעיקר לחומרים כימיים, כמו מרכיבים של תרופות מסוימות העלולות לגרום נזק לעובר. הריון הוא לא מחלה אך בדרך כלל, במהלך ההריון את חווה את הסימפטומים הרגילים שלך בהעצמה, או סימפטומים חדשים. בעזרת הומאופתיה קלאסית ואימון את יכולה לחוות הריון קל יותר, מעצים ולהכין עצמך לקראת לידה קלה ובריאה יותר.

לדוגגמה:
- פחות סימפטומים שהיו לפני ההריון והתגברו
- פחות בחילות והקאות, טחורים, דימומים.
- פחות עצבנות או מצבי רוח, יותר כוח, פחות עייפות.
- אם העובר אינו נמצא בתנוחה נכונה, יתבטאו הסימפטומים במצבה של האם. ע"י מתן רמדי המתאימה לאם, ניתן להגיע לתוצאה בריאה, בה מונח העובר בתנוחה הנכונה ללידה.
- בשבוע מתקדם ניתן להימנע ממתן זירוז (פיטוצין) ע"י מתן רמדי שמתאימה לאם.

לידה:
–לעתים קרובות תופסת האישה את הלידה כחוויה שלילית וטראומטית. לרשות ההומאופתיה עומדים האמצעים המאפשרים תהליך לידה טבעי, חיובי ומעשיר. ע"י הומאופתיה ואימון את תגיעי ללידה במצב נפשי איתן, כשאת מצויה במגע מלא עם עצמך,
ותצאי מחדר הלידה מלאת עוצמה ואושר, החשובים עד מאד לאם הטרייה, העומדת לקבל על עצמה את האחריות לתינוק שזה עתה נולד.
גם תינוקך שנולד בדרך זו, מתחיל את חייו ממקום מעצים ואוהב.

לסיכום, ההומאופתיה יכולה להקל מאוד על נשים בתקופת ההריון והלידה ובשילוב עם אימון המותאם אישית לך את יכולה להגשים את עצמך כאדם וכאם, בצורה הבריאה ביותר. מומלץ לנסות ולהיווכח ביעילות השיטה.

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' רחלי בליסנה

[17063]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

מהי הומאופתיה קלאסית?

מהי הומאופתיה קלאסית?

זוה שיטה עדינה, ללא כימיקלים ותופעות לואי המעוררת את כוחות הריפוי הקיימים בנו לפעול בעוצמה וביעילות, ועוזרת להתמודד עם תחלואים שונים - פיזיים (למשל שפעת, מיגרנות, דלקות, בעיות פרקים, עור...), רגשיים (למשל בעיות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז...) ונפשיים (למשל דיכאון, חרדות).

יתרונות ההומאופתיה קלאסית:
הרמדיס אינן ממכרות ואינן יוצרות תלות. בטוחה ויעילה לשימוש בתינוקות, ילדים, נשים בהריון ומניקות. עדינה טבעית וללא תופעות לואי. שיפור בכל תחומי החיים ולא רק בסימפטומים. מחזקת את המערכת החיסונית.

הומיאופתיה קלאסית היא שיטה שפותחה ע"י רופא גרמני, סמואל הנמן לפני כ-200 שנה המבוססת על מס'' עקרונות טבעיים:
1. "דומה בדומה ירפא" ומשמעותו: כל חומר שהוא בעל יכולת לייצר סימפטומים אצל אדם בריא – יוכל לרפא אותם אצל אדם החולה באותם הסימפטומים.

2. רמדי אחת: במפגש הומיאופתי המטרה היא לראות את כל האדם ולא לסלק סימפטומים בודדים, לכן מכלול הסימפטומים (פיזיים, נפשיים ומנטאליים) שמוצגים על ידי אדם אינדיבידואלי מותאמים לאחר התשאול ההומיאופתי לרמדי הומיאופתית אחת, במינון חד או רב פעמי. את הרמדיס ההומיאופתיות מכינים מרכיבים שונים הקיימים בטבע: מינרלים, צמחים ,בע"ח וחומרים טבעיים שונים.
מנסים את הרמדיס על אנשים בריאים (פרופינג), עד שהם מפתחים סימפטומים וסימנים (פיזיים, נפשיים ומנטאליים). את אוסף הסימפטומים מרכזים למאפיינים של רמדי הומיאופתית. יש לנו כיום כ- 3000 רמדיס ("תרופות הומאופתיות"), פרוש המילה רמדי- תיקון.

3: דילול החומר ברמדי ההומאופתית:
ד"ר סמואל הנמן הבחין כי ע"י דילול החומר מושג אפקט ריפוי אך ללא תופעות לוואי הנובעות מרעילות החומר. הדילול נעשה ע"י ערבוב החומר במים, ניעור והקשה וכך מתקבל הפוטנץ המראה את מספר הדילולים שעבר החומר עד לרמה המבוקשת. "מה שאנו רואים כחומר מוצק הוא לרוב חלל ריק עם תבנית של אנרגיה המסתובבת סביבו- כולל אותנו" – אלברט אינשטיין. כאשר מעלימים את הסימפטומים ע"י תרופות, הסימנים החיצוניים נעלמים אך הבעיה נשארת. לדוגגמה: כאשר ישנה שרפה ואזעקה פועלת – אם נכבה את האזעקה לא טיפלנו בשריפה שהיא הקלקול האמיתי, ואנו עלולים להחמיר את המצב.

הרמדי ההומאופתית מעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף, ובכך מסייעת לגופינו לחזור לרמת בריאות תקינה- פיזית, נפשית ומנטאלית.

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' רחלי בליסנה

[17062]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

שלום לכם,

הומלץ לי לתת

שלום לכם,

הומלץ לי לתת רסקיו רמדי לבתי בת 5.5 עם בעיות קשב וריכוז מה התופעות לוואי שיש ומה בעצם עושה הרסקיו רמדי זאת אומרת האם הוא עובד ישירות למח או לבלוטת התריס ומתי באה ההשפעה על הילד.
האם זה יכול לגרום לילדה שלי בעיות בעתיד?
אודה לכם מאוד באם תענו על שאלותיי

בברכה
דורית


שלום דורית,

תמצית "רסקיו רמדי" נחשבת למומלצת במצבי לחץ וחרדה. הטיפול: טפטוף של ארבע טיפות מתחת ללשון מדי 15 דקות, עד לשיפור ההרגשה. בשימוש יומיומי מומלץ לטפטף לא יותר מארבע פעמים ביום.

ניתן לטפל בבעיות קשב וריכוז בעזרת פרחי באך. מניסיונו של מומחה KOL, ראובן הילינגר, בעבודה עם ילדים היפראקטיביים וילדים עם בעיות קשב וריכוז יש הצלחה יפה בטיפול בעזרת פרחי באך, אך כדי להתאים לילדה טיפול יש לפגוש בה ולערוך לה אבחון מקיף. זה יהיה מאד לא מקצועי לומר לך איזה תמציות יש לקחת ללא אבחון.

רסקיו רמדי היא תמצית מפרחי באך להרגעה מיידית ולא תמצית טיפולית. התייחסי לרסקיו כאל "עזרה ראשונה", או מרגיעון. אפשר להשתמש בו בכל הגילאים במינון ובתכיפות המומלצים. בד"כ אין לרסקיוו רמדי תופעות לואי אם כי בשימוש יומיומי לאורך זמן עשויות להוצר ראקציות אשר מגבירות את תחושת הבהלה והעצבנות.

מידע רב תוכלי למצוא בקישורים שלהלן.

בברכה,

רסקיו רמודי, מתוך האתר "באופן טבעי"

פרחי באך מתוך האתר "באופן טבעי"

התשובה ניתנה על ידי יאיר אבן-זוהר מצוות מידעני KOL

[15146]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

אני מחפש רופא הומאופת

אני מחפש רופא הומאופת עם ניסיון בטיפול בכליות.

גל שלום,

תודה שפנית לKOL וסליחה על העיכוב בתשובה...

בנוגע לשאלתך - KOL מספקת מגוון שרותי מידע ומנהלת אתר מומחים, אנו לא ממליצים על רופאים.

את יכולה להיעזר באגודה הישראלית להומיאופתיה:

ובאתר הבא יש שמות של הומיאופתיים בכל הארץ, מחולקים לפי צפון דרום וכו''

התשובה ניתנה על ידי מיטל לנדוב מצוות מידעני KOL

[14890]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

שלום למומחים להומאופטיה.
אני תומר

שלום למומחים להומאופטיה.
אני תומר 22 סטודנט לנטורופתיה.
הייתי רוצה לערוך מחקר מקיף בישראל על סוג של מרווה נדירה - salvia divinorum.
ידוע כי סוג של מרווה זאת גורמת להזיות.
קודם כל הייתי רוצה לדעת מה עליי לעשות בכלל כדי להתחיל לערוך מחקר בנושא?
מאיפה אפשר לקנות צמח זה?? -(במשתלות בארץ לא מגדלים אותו)

לתומר שלום,

תודה שפנית שוב אל KOL

סלביה דיווינורום הוא סם פסיכודלי טבעי *וחוקי* הניתן לעישון או לעיסה. מביא חוויה אישית מאוד, רוחנית.

כך כתוב בפורום העוסק ב"חוויה" הזו. מצ"ב הקישור לפורום, שם גם תמצא כתובת לקנית החומר.

כפי שכבר מסרנו לך, תוכל למצוא בפורום שקישורו מצ"ב כתובת לקנית הצמח.

פורום התמכרויות

התשובה ניתנה על ידי טלי ברגרפרוינד מצוות מידעני KOL

[14582]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

שלום אני תומר בן

שלום אני תומר בן 22 סטודנט לנטורופתיה.
השאלה שלי היא אולי קצת מסובכת:
התעניינתי מאד בצמח מסוג מרווה שנקר באנגלית: salvia divinorum - צמח זה גורם לסוג של הזיות לא ויזואליות - מפי סיפורים של אנשים ומנסיוני האישי צמח זה גורם להתפתחות רוחנית ואפילו לאנשים שחולים באיידס הצמח העלה את המערכת החיסונית לפי בדיקה של רופא!
הצמח חוקי במדינה שלנו ואין לו השלכות רעות!
השאלה היא כזאת: אני רוצה לערוך מחקר מקיף בישראל על השפעות הצמח - מה עליי לעשות מאיפה עליי להתחיל בכלל??

לתומר שלום,

תודה שפנית אל KOL

שאלתך הועברה למומחי האתר. לכשנקבל את תשובתם נעבירה אליך.

בינתיים מצאנו אתר בשם
The Salvia divinorum Research and Information Center

שקישורו מצ"ב. אולי זה מקום טוב להתחיל בו.

The Salvia divinorum Research

התשובה ניתנה על ידי אורית ארקין מצוות מידעני KOL

אולי כדאי לך לפנות לאגודה ההואמופתית שיעזרו לך בתחום - הם ערכו מספר מחקרים על צמחים
הטלפון שלהם -
- בברכה אדית דניאל 6094213

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' אדית דניאל

היי
שמח מאוד על הרעיון.
לא ציינת איזה שנה אתה לומד ולכן אולי יש מקום לביצוע המחקר לקראת סיום הלימודים - עבודת גמר - סטז'' (?) וגם אחרי שתלמד (אני מקווה) קורס שיטות מחקר שהינו חשוב מאוד הן לידיעה של קריאת מאמרים בצורה מקצועית והן לביצוע תהליכי המחקר.
אם הקורס אינו מופיע תוכל ללמוד באונ'' הפתוחה! מומלץ מאוד!!!

אין טעם ולא כאן המקום לתאר לך שיטות חקר יעדים, מטרות, תהליכים, דיון, תוצאות סיכום וכד''. וכן תוכל לפנות למנהל הבית ספר עם הרעיון ולגלגל את הענין או למוסד מחקרי אחר כמו אונ'' או בתי חולים או חברות המשווקות את החומר!

בהצלחה ואשמח לעידכונים ואם תרצה פרטים נוספים תוכל לחזור אליי ישירות:
יואל שניאור - נטורופת yoelnd@walla.co.il

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL מר יואל שניאור

[14534]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

אני בת 35 ולפני

אני בת 35 ולפני כחודש התפרצה אצלי מחלה בשם גאוט (שיגדון). רופאים אמרו לי שאני צריכה לקחת כדורים לכל החיים. האם יש דרך אחרת? אני לא לא אוהבת ליטול כדורים ובטח שלא לרוך זמן. מה ניתן לעשות?

שלום יעל,
תודה על פנייתך לkol.
אנו מתנצלים על העיכוב במתן התשובה.
שאלתך נשלחה למומחים,
כאשר תתקבל תשובה היא תשלח אליך ישירות.

התשובה ניתנה על ידי אורית ארקין מצוות מידעני KOL

שלום,
בעיקרון את צריכה לעקוב אחרי הוראות הרופאים, אם את שייכת לקופת חולים בה יש הומאופתים שהם גם רופאים קונוונצינאלים - הם יוכלו לספק לך תשובה מלאה יותר - כי הם מגיעים משני קצוות הקשת. אם אין לך בקופת החולים רופא הומאופט נסי דרך האגודה ההומאופטית לקבל שמות של רופאים הומאופתיים - אליהם תוכלי לגשת לייעוץ וטיפול.
בברכה
אדית דניאל

התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' אדית דניאל

שלום
שיגדון, או צינית, היא דלקת מפרקים הקשורה ברמה גבוהה של חומצת שתן בדם, והצטברות מלח נתרן של חומצת שתן במפרקים. יש מאכלים שתוך כדי התפרקותם הופכים בגוף לחומצת שתן והכליות בדרך כלל מצליחות לסלק את החומצה מהגוף.
צריך לבדוק למה רמת החומצה אצלך גבוהה ולמה התפתחה המחלה
תרופות קונוונציונליות אנטי-דלקתיות (כמו איבופרופאן, נוגד דלקת לא סטרואידי) וכאלה המיועדות להפחתת רמת חומצת השתן בדם.(תרופה שלה תוצאות לוואי לא נעימות וכדאי לשקול אלטרנטיבות)ניתנות בדרך כלל על ידי הרופאים.
גם תרופות הומיאופתיות יכולות להביא להקלה בכאבים, בזמן ההתקף, וגם להפחית את הדלקת. תרופות הומיאופתיות ידועות בכך שיכולות גם להשפיע על רמת חומצת השתן בדם. רמדי קונסטיטוציוני שניתן על ידי הומיאופאת קלאסי מנוסה יכול להוריד מאד את שכיחות ההתקפים.
בנוסף לטיפול הומיאופאתי כדאי להימנע ממזונות כמו כבד, בשר אדום, סרדינים מקרלים תרד שעועית וקשיו, להפחית צריכת אלכוהול, להפחית בהדרגה במשקל, לשתות הרבה מים.. לאכול פירות טריים וירקות ולהתעמל.. (שחייה), חשוב לנוח ולא לעייף מידי את השרירים.. חיים מאוזנים ואכילה מאוזנת יתמכו בהבראה, וטיפול הומיאופאתי בשורש הבעייה, כל אלה יהפכו את התרופות הקונוונציונליות למיותרות..
אשמח לענות לשאלות נוספות,

אורנה מיכלוביץ, RCHom
הומיאופטית קלאסית
0544531676התשובה ניתנה על ידי מומחה KOL גב' אורנה מיכלוביץ

[14488]     שלח לחבר:     הדפס: הוסף תגובה:

[1] [2] [3] >>
***
אינדקס מומחים רואה חשבון בוידיאו צ'אט מאמן אישי און ליין מומחים לאסטרולוגיה מומחה לנומורולגיה
קוראת הקלפים און ליין רופאים מומחים בוידיאו צ'אט אורטופד מומחה און ליין נוירולוג בוידיאו צ'אט יעוץ עורך דין ברשת
אתרים משלימים - תקשור נומרולוגיה קלפים - קישורים שימושיים - ספרים ברשת - שותפים - נמורולוגיה - תיכון ובגרויות - תקשור - מומחים - משה שרון | לימודי קבלה